Koło Obieżyświat

Zaprasza na wycieczkę: Śladami Krzysztofa Kieślowskiego

Termin: 19. 06. 2021r. /sobota/

Koszt: 100 zł - członkowie PTTK

Program wycieczki: spacer po Sokołowsku -  miejscowość, zwana "ŚLĄSKIM DAVOS ", w sercu Gór Suchych, w środku prastarej Puszczy Sudeckiej, z dawnym Sanatorium dr Brehmera, /pierwsze  na świecie sanatorium przeciwgruźlicze/, śladami K. Kieślowskiego, - Kino Zdrowie, gdzie  obecnie odbywa się cyklicznie Międzynarodowy Festiwal Filmowy Hommage K. Kieślowski, spacer po parku Zdrojowym, Cerkiew prawosławna pw. Św. Michała Archanioła.

Przerwa kawowa w restauracji Leśne Żródło we własnym zakresie, czas wolny. Przejazd do Szczawna Zdroju. Zwiedzanie miejscowości uzdrowiskowej Park i Teatr Zdrojowy, Pijalnia Wód Mineralnych.

Świadczenia: autokar, wstępy do zwiedzanych obiektów, przewodnik miejscowy, opieka pilota i przewodnika turystycznego na całej trasie.

Wyjazd dn. 19.06.2021r. godz. 6. 45 ul. Słowackiego /przyst. komunikacji miejskiej godz. 7.00 centrum przesiadkowe /parking / Brzeg.

Zapisy codziennie /do  19 .06.2021 r /od poniedziałku do piątku w biurze PTTK . AVON na ul Chrobrego 18 /naprzeciwko sądu / w godz.  10:00- 16:00

Przypominamy: ze względu na panującą epidemię COVID 19 i wprowadzone obostrzenia sanitarne /częściowe/ w trakcie imprezy przestrzegamy przepisy anty-Covidowe. W autokarze i pomieszczeniach obowiązkowe maseczki. Ubezpieczeniem NNW objęci są tylko członkowie PTTK w ramach składki członkowskiej za 2021r.

Szczegółowe informacje tel. 517965646 Prezes Oddziału W. Barańska.

Kolejne propozycje wycieczek:

1. Z wizytą u Księżnej Daisy - Książ .Lubiechów - 3.07.2021
  2. Bawaria w nowej odsłonie /Bamberg, Norymberga, Monachium, Jezioro Królewskie/ - 16-18/19. 07.2021
  3. Wrocław - stolica Dolnego Śląska /sportowe dziś i jutro - 31.07.2021

ryczyn_2011_06.jpg