ZARZĄD ODDZIAŁU PTTK w Brzegu

W ZIELONEJ GÓRZE

Termin: 21.03.2020r. /sobota/

Koszt wycieczki: 160 zł - członkowie PTTK

W programie: Seans filmowy w CENTRUM NAUKI KEPLERA, Planetarium Wenus, Centrum Przyrodnicze;

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem /Wieża Głodowa, Konkatedra Św. Jadwigi Śląskiej, Rynek, Muzeum Winiarstwa/

PALMIARNIA na Winnej Górze - przerwa obiadowa, kawowa /we własnym zakresie/

Przejazd do Lubuskiego Centrum Winiarstwa w ZABORZE - zwiedzanie winnic, degustacja /możliwość zakupu win/

Impreza statutowa - tylko dla członków PTTK, z opłaconą składką członkowską.

Świadczenia: autokar, wstępy do zwiedzanych obiektów seans filmowy, degustacja win, przewodnik miejski, opieka pilota i przewodnika turystycznego na całej trasie. Komandor imprezy M. Stachuła

Wyjazd w dniu 21.03.2020r. (sobota) z parkingu PKS w Brzegu o godz. 7:00.

Zapisy codziennie /do 18.03.2020 r./ od poniedziałku do piątku w biurze AVON na ul Chrobrego 18 /naprzeciwko sądu / w godz. 11:00 - 17:00.

Szczegółowe informacje tel. 517965646 Prezes Oddziału W.Barańska.

Następne wycieczki:

1. ŚLADAMI KRZYSZTOFA KIEŚLOWSKIEGO - 4.04.2020r.

2. SKALNE MIASTA MNISI I PIWO w CZECHACH - 25.04 2020r.

3. Z WIZYTĄ U KSIĘŻNEJ DAISY - KSIĄŻ - 09.05.2020r.

ryczyn_2011_08.jpg